SunExpress ( Güneş Ekspres Havacılık A.Ş. ) Antalya merkezli bir havayolu şirketidir. Şirket ülkemizin popüler tatil noktalarından Avrupa’ya tarifeli ve charter uçuşlar düzenlemektedir. SunExpress, Türk Hava Yolları ve Lufthansa tarafından kurulmuş olan bir şirkettir. Bu iki şirketin SunExpress’te eşit yani yarı yarıya hissesi  bulunmaktadır. SunExpress ihtiyaçları doğrultusunda ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. SunExpress tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu ve iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

SunExpress İş İlanları 2023

SunExpress kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış ve günümüzde sadece ülkemizde değil, dünyada adından söz ettiren havayolu şirketlerinden bir tanesi olmuştur. SunExpress bünyesinde çok sayıda ulustan 3 bini aşkın çalışan bulunmaktadır. SunExpress, büyüme hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.



SunExpress tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; pilot, hostes, stajyer, kabin memuru, host, teknisyen, tekniker, uçuş hostesi, santral memuru, müşteri hizmetleri çağrı merkezi personeli, santral memuru, kabin yönetimi ofis yöneticisi, teknik depo şefi, dökümantasyon personeli, ikinci kaptan, teknik arz uzmanı gibi çok sayıda bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz, part time ve full time kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar iş başvurusu yapabileceklerdir.

SunExpress İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

SunExpress kokpit ekibine, kabin hizmetleri ekibine, yer hizmetleri ekibine ve hat bakım & teknik ekibine alımlar gerçekleştirmektedir. SunExpress tarafından yayınlanan iş ilanları bazı kariyer portalları üzerinde yer bulmaktadır. Yapılan alımların duyurusu ise www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı üzerinden ise açık iş pozisyonları görülebilir. Bu sayede yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve bir dizi yabancı dil, mülakat gibi testten geçirileceksiniz. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler SunExpress bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda SunExpress iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

SunExpress İş Başvurusu Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SUNEXPRESS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sunexpress konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sunexpress duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.