Tokat ilimizde bulunan Sulusaray Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Sulusaray Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında temizlik işleri için beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 11 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 18 Aralık 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Sulusaray Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Taleplere başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sistemindeki kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun gereksiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İşe alınacak kişilerde MEB onaylı Çevre Koruma Belgesi (Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddelerle İlgili İşler) , Çöp Toplama Personel Eğitimi Belgesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım belgesine sahip olmak, Mesleki ile ilgili alıştığını SSK Hizmet dökümü ile belgelemek şartı aranmaktadır.Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar 22.12.2017 tarihinden önce istenilen başvuru belgelerini Sulusaray Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.Nihai listede isimleri bildirilen adaylardan belgelerini teslim etmeyenler Noter Kura çekilişine tabi tutulmayacak, bu kişiler liste halinde İşkur’a bildirilecektir. 22.12.2017 tarihinde saat 10.00’da Sulusaray Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğünde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir. Kura çekiminde mülakata hak kazananlara sözlü sınav/mülakat ilan tebligat gönderilecek olup, sözlü sınav/mülakat 02.01.2018 tarihinde saat 10:00 da Sulusaray Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğünde yapılacaktır. Öncelikli olarak başvuruda bulunan sürekli ya da geçici iş gücü taleplerine işverence davet edildiği halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen , sınava katılmayan , işi reddeden veya Kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin nicelik hakkı ortadan kalkar, nicelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

NOT: İşe yerleşecek adaylar asgari ücretle çalıştırılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Temizlik)
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
İşçi Sağlığı, İş Güvenliği, Çevreİş Sağlığı ve İş Güvenliği

İşe başvuru yapan adaylar için Sulusaray Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğünde 22 Aralık 2017 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 saatleri arasında kura çekimi yapılacaktır.Bu yazımızda Sulusaray Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.