Afyonkarahisar ilimizde yer alan Sülümenli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Sülümenli Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında yük taşıma için şoför alımı yapacaktır. En az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olan adaylar ilana başvuru yapabileceklerdir. Adaylar ilana 1 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Sülümenli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir Bu talep daimi olup ülke genelinde karşılanacaktır. Adaylardan istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • E sınıfı ehliyet
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım Belgesi
  • İstenilen Meslekte En az 10 yıl iş deneyim gösterir SGK dökümü.
  • İlk yardımcı Sertifikasına sahip olmak.

Gerekli belgeleri 05.01.2017 mesai bitimine kadar Sülümenli Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Kura çekimi tarihi: 10.01.2017 Çarşamba günü Saat: 10.00 da Sülümenli Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma10

Çalışma Adresi : SÜLÜMENLİ KASABASI SÜLÜMENLİ KASABASI / AFYONKARAHİSAR MERKEZ

Bu yazımızda Sülümenli Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilan hakkında diğer detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.