Sultangazi, İstanbul ilimizde Avrupa Yakası’nda yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Sultangazi ilçesi İstanbul ilimizdeki en kalabalık ilçelerden bir tanesidir. Nüfusu 2023 yılı itibariyle 550 bini aşmış durumdadır. Sultangazi Belediyesi ise ilçeyi geliştirmek adına çalışmalar yapmaktadır ve bu kapsamda ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sultangazi Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Sultangazi Belediyesi İş İlanları 2023

Sultangazi tarihi ve kültürel açıdan İstanbul ilimizdeki en önemli ilçelerimizden bir tanesidir. Sultangazi Belediyesi ise bu tarihi dokuyu korumak ve aynı zamanda ilçeyi daha da geliştirmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Sultangazi Belediyesi bu faaliyetlerine ara vermeden devam etmek adına da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Sultangazi Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları ise aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Sultangazi İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Sultangazi Belediyesi Zabıta Memuru Alımı İçin TIKLAYIN
  • Sultangazi Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Sultangazi Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Sultangazi Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Sultangazi Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, sözleşmeli mimar, mühendis, engelli işçi, eski hükümlü işçi, stajyer, tekniker, teknisyen, avukat, büro memuru, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu, ön lisans mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sultangazi Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sultangazi Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Sultangazi Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SULTANGAZİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sultangazi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sultangazi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.