Süleymanpaşa, Tekirdağ ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. 2012 yılında Tekirdağ merkez ilçesinin kaldırılması sonucu ilçe olmuştur. XIV. Yüzyılda Trakya’da savaşan Osmanlı Ordusu’nun ilk komutanı Süleyman Paşa’dan dolayı bu ismi almıştır. Süleymanpaşa Belediyesi çeşitli zamanlarda ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Süleymanpaşa Belediyesi İş İlanları 2023

Belediye nüfus açısından ülkemizin en kalabalık ilçelerinden bir tanesi konumundadır. 2023 yılı itibariyle nüfusu 190 bini aşmış durumdadır. Süleymanpaşa Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına yoğun şekilde devam ederken, bu çalışmaların aksamadan sürmesi için çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Süleymanpaşa İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Süleymanpaşa Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro memuru, özel güvenlik görevlisi, beden işçisi, temizlik işçisi, mimar, mühendis, zabıta memuru, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, tekniker gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Süleymanpaşa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Süleymanpaşa Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediyesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SÜLEYMANPAŞA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, süleymanpaşa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan süleymanpaşa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.