Süleyman Demirel Üniversitesi ( SDÜ), yayınladığı ilan ile çok sayıda işçi alımı yapacağını duyurdu.  Alınacak olan işçilerin 86’sı normal, 4 tanesinin de engelli olacağı belirtildi. Süleyman Demirel Üniversitesi geçici işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) İşçi Alımı İlanı

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda 90 geçici işçi alımı yapılacağı belirtildi. Alınacak olan 90 işçi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı’nda görevlendirilecek. Başvuru şartları arasında işçilerin ilkokul mezunu olmalarının yeterli olduğu belirtildi. 90 işçi alımı ilanından alınacak olan personel 3 ay süre ile görevlendirilecek.Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvuru zamanı 8 ila 17 Şubat 2016 tarihleri olarak belirlendi. Süleyman Demirel Üniversitesi işçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar bizzat İŞKUR İl Müdürlüklerine müracaat ederek yada İŞKUR internet sitesi üzerinden ilgili ilana başvuruda bulunabilirler.

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde çalıştırılacak olan 90 işçi için asgari ücret ödeneceği de açıklanan diğer bilgiler arasında.  Başvuruda bulunacak adaylardan herhangi bir sınav şartı da aranmıyor. Ancak başvuru şartları arasında Isparta ilinde ikamet etmek var. Bu sebepten ilana sadece Isparta ili ve ilçelerinde ikamet eden adaylar başvuruda bulunabilecekler.

Süleyman Demirel Üniversitesi ( SDÜ) işçi alımı ilanı için başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.