Subor, 1996 yılında Cam-elyaf Takviyeli Polyester boru üretimi gerçekleştirmek maksadıyla kurulmuş olan bir şirkettir. Yapı Merkezi Holding ve Amiantit Şirketler Grubu bünyesinde yer almaktadır. Üretime başladığı tarihten itibaren sadece ülkemizde değil; Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Rusya, Uzakdoğu ve Türki Cumhuriyetler’de dahil olmak üzere 4 kıtada 44 ülkede faaliyet göstermektedir. Üretmiş oldukları borular; içme suyu, sulama, enerji tesisleri, atık su ve yağmur suyu projelerinde kullanılmaktadır. Alanında ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesidir. Subor, yatırımlarına hız kesmeden devam ederken aynı zamanda kadrosunu da güçlendirmekte ve bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Subor tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Subor Boru İş İlanları 2023

Subor Boru ve Sanayi ve Ticaret A.Ş. veya kısa adı ile Subor, üretim tesislerinde 1000 kilometre CTP boru üretim kapasitesine sahiptir. Subor fabrikaları ile Sakarya ilimizde ve Şanlıurfa ilimizde yer almaktadır. Bunların dışında firma Romanya, Ankara, Hırvatistan, Sırbistan, İstanbul gibi lokasyonlarda şubelere sahiptir. Bünyesinde çok sayıda çalışan bulunan Subor bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Subor Boru tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; kimya mühendisi, inşaat mühendisi, güvenlik görevlisi, sevkiyat sorumlusu, ekip lideri, teknisyen, tekniker, CTP polyester ustası gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Subor Boru İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Subor Boru yeni alımlar gerçekleştireceği zaman öncelikle bünyesine daha önce iş başvurusunda bulunmuş bireyler arasından seçim yapmaktadır. Sizler de insan.kaynaklari@ym.com.tr mail adresine başvuruda bulunarak özgeçmişinizi kurumun insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Harici olarak çeşitli kariyer portalları üzerinden de ilanlar yayınlanabilmektedir. Bu yazımızda Subor Boru iş ilanları ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SUBOR BORU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, subor boru konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan subor boru duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.