Starbucks, ABD’li kahve dükkanları zinciridir. Starbucks, adını Moby Dick’teki Starbuck adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır. 1971 senesinde kurulmuş olan Starbucks, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyüğü olmayı başarmıştır. Ülkemizde de büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam eden kurum, aynı zamanda ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Starbucks tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Starbucks İş İlanları 2023

Starbucks günümüzde 65’i aşkın ülkede 22 bini aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmış durumdadır. Türkiye, dünyada en fazla Starbucks mağazasına sahip olan ülkelerden bir tanesidir. Ülkemizde 300’ü aşkın Starbucks şubesi bulunmaktadır. Kurum tüm bu şubelerine ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Starbucks tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; barista, mevsimlik barista, servis elemanı, engelli barista, vardiya müdürü, mağaza müdürü, dönemsel barista gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Starbucks İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Starbucks bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Starbucks bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Starbucks bünyesinde işe alınacak olan elemanlar öncelikle 1 haftalık bir eğitim sürecinden geçmektedirler. Bunun akabinde de 2 ay süre boyunca videolar ve sözlü mülakatlar ile iş hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır. Bu yazımızda Starbucks iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Starbucks İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.