Star Rafineri, çeşitli ham petrol ürünlerinin işlenmesi için kurulmuş olan bir tesistir ve SOCAR bünyesinde yer almaktadır. Yapımına 2011 yılında başlanan ve 2020 yılında faaliyete geçecek olan Star Rafineri, İzmir ilimizin Aliağa ilçesinde yer almaktadır. Star Rafineri, ülkemize büyük ölçüde cari açık kazandıran dizel, jet yakıtı ve petro kimyasalların ham maddesi olan LPG gibi petrol ürünleri üretimini gerçekleştirecektir. 2400 dönümlük bir alana kurulan Star Rafineri, toplamda 63 tank ile yaklaşık 1 milyon 640 bin metreküp depolama kapasitesine sahiptir. Star Rafineri ihtiyaçları sebebi ile de binlerce personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında ise Star Rafineri tarafından yayınlanmış olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Star Rafineri İş İlanları 2020

Star Rafineri, gerek yapımı sırasında gerekse faaliyete girmesinin ardından İzmir ilimizde binlerce kişiye iş imkanı sağlamıştır. Star Rafineri ayrıca ihtiyaçları sebebi ile yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Star Rafineri tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; çok sayıda tekniker, teknisyen, operatör, işçi, güvenlik görevlisi gibi kadroların yanında rafineri ve petrokimya teknolojisi mezunu, kimya teknolojileri mezunu, elektrik ve elektronik bölümlerinden mezun olan adaylar için kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar çok sayıda iş ilanı için iş başvurusu yapabileceklerdir. İlanlarda bay ve bayan adaylara, deneyimli ve deneyimsiz adaylara göre kadrolar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Star Rafineri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Star Rafinerisi tarafından yayınlanan toplu personel alımı ilanları www.devlette.com üzerinde yer almaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bunun dışında Star Rafineri bünyesinde çalışmak isteyen kişiler için bir iş başvuru formu hazırlamıştır. İnsan kaynakları departmanı tarafından hazırlanmış olan bu forma aşağıdan ulaşabilirsiniz. Adaylar buraya kendi öz geçmişlerini ve iletişim adreslerini bırakmakta akabinde ihtiyaç duyulması durumunda adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu süreçte adayların ilgili kadro ve pozisyon hakkında yeterlilikleri ölçümlenir ve bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Star Rafineri bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Star Rafineri iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Star Rafineri İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.