Star Rafineri, İzmir ilimizde Aliağa ilçesinde yer almakta olan bir petrol rafinerisidir. 2011 yılında yapımına başlanan ve 2018 yılında faaliyete geçen Star Rafineri, Azerbeycan merkezli bir şirket olan SOCAR, tarafından yapılmıştır. Star Rafineri, ülkemizde reel sektörün tek noktaya yaptığı en büyük yatırım olma özelliğini taşımaktadır. Star Rafineri için 6.3 milyar dolar bir yatırım yapılmıştır. Star Rafineri, ayrıca ülkemizde işlenmiş petrol ürünü ihtiyacının tek başına yüzde 25’lik kısmını karşılamaktadır. Star Rafineri yılda 10 milyon ton ham petrol işleme kapasitesine sahip devasa bir tesistir. Ülke ekonomimize her sene 1.5 milyar dolar tasarruf sağlamaktadır. Star Rafineri inşaatı süresince 10 binlerce kişiye istihdam kapısı olmuştur. Faaliyet girmesinin akabinde de binlerce vatandaşımız Star Rafineri bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Star Rafineri her gün bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Star Rafineri tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Star Rafineri İş İlanları 2023

Star Rafineri ülkemizde en büyük enerji projelerinden bir tanesidir. Bunun yanında ülkemizde ilk stratejik teşvik belgesi almaya hak kazanmış şirkettir. Star Rafineri bu alanda dışa bağımlılığımızı tek başına önemli ölçüde azaltmayı başarmıştır. Tüm bunların yanında bünyesinde de binlerce çalışana iş imkanı sunmuştur. Star Rafineri her sene bu çalışanlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Star Rafineri tarafından yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, kimyager, elektrik mühendisi, tekniker, teknisyen, şoför, kaynakçı, yazılım uzmanı, makine mühendisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, stajyer, tanker şoförü, engelli personel, saha operatörü, mavi yaka personel, beyaz yaka personel, kalite kontrol operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Star Rafineri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

SOCAR bünyesinde bulunan Star Rafineri bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurulmalıdır. Sayfaya girmenizin akabinde CV oluşturma kısmına giriş yapmalısınız. Akabinde bilgilerinizi girerek öz geçmişinizi kurumun insan kaynakları departmanına iletmelisiniz. Başvurunuz olumlu bulunursa iş görüşmesi için çağrılır ve bir dizi sözlü ve yazılı teste tabi tutulursunuz. Bu aşamaları başarı ile tamamlamış olan bireyler ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesinde çalışma fırsatı elde ederler.

Star Rafineri İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Star Rafineri Nerede?

Star Rafineri İzmir ilimizde Aliağa ilçesinde Siteler Mahallesi içerisinde yer alıyor. Rafineri 2680 dönümlük bir alanda hizmet veriyor.

Adres : Atatürk, Aygaz Cd., 35800 Aliağa/İzmir

Bu yazımızda Star Rafineri iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.