Spor Toto Teşkilatı yayınlamış olduğu iş ilanı ile memur alımı yapacağını açıkladı. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ilan kapsamında Bilişim Sistemleri Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Makine Mühendisi, Mimar, Endüstri Mühendisi, İşletme Mühendisi alımı yapacaktır. İlan kapsamında 6 memur istihdam edilecektir. Adaylar ilana 9 Kasım 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Spor Toto memur alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine haberimiz devamından ulaşmanız mümkündür.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Memur Alımı İlanı 2017

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından memur kadrosuna kamu memuru alım ilanı devlet personel başkanlığı tarafından yayımlandı. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı için yayımlanan 6 memur kadrosu için bölümler şu şekildedir:Bilişim Sistemleri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mimarlık, Endüstrisi Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak şartı aranmaktadır.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığına başvurular Türkiye İş Kurumunun ilgili birimlerine şahsen ya da Türkiye İş Kurumunun internet sitesinden elektronik ortamda başvuru yapılabilir. Başvurularla ilgili detaylar 31 Ekim itibarıyla Türkiye İş Kurumu İŞKUR internet sitesinden yayımlanacaktır. İŞKUR internet sitesinden ilgili ilanı arama yaparak ulaşabilirsiniz.

UNVANIMEMUR
MEZUN OLDUĞU BÖLÜMBilişim Sistemleri Mühendisliği

İnşaat Mühendisliği

Elektrik Elektronik Mühendisliği

Bilgisayar Mühendisliği

Makine Mühendisliği

Mimarlık

Endüstri Mühendisliği

İşletme Mühendisliği

ÖĞRENİM SEVİYESİLisans
ARANAN NİTELİKLER
ALINACAK PERSONEL SAYISI6
DENEYİM (YIL)
BAŞVURU TARİHLERİ31.10.2017-09.11.2017
BAŞVURU YERİTürkiye İş Kurumunun ilgili birimlerine şahsen yada Türkiye İş

Kurumunun internet sitesinden elektronik ortamda başvuru yapabilmektedirler.

Bu yazımızda Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından yayınlanmış olan 6 memur alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanmış olan bütün ilanlara Spor Toto Teşkilat Başkanlığı iş ilanları sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür.


DİĞER MEMUR ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, memur alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan memur alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.