Soma, Ege Bölgesi’nde bulunan Manisa ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Soma, Yunt Dağı silsilesinin eteklerine kurulmuştur. İlçenin nüfusu 110 bini aşmış durumdadır. Soma Belediyesi çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Soma Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Soma Belediyesi İş İlanları 2022

Soma’nın tahin helvası, cevizli lokumu meşhurdur ve linyit kömür maden ocakları ile tanınır. Ayrıca ilçede termik santral de bulunmaktadır. İlçe ülkemizdeki en aktif fay hatlarından birisinin üzerine kurulmuştur. Soma Belediyesi ilçeyi geliştirmek ve Soma ilçesini daha yaşanabilir bir kent kılmak adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Belediye çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Soma İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Soma Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Soma Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, mimar, ağır vasıta şoförü, kazıyıcı yükleyici operatörü, greyder operatörü, temizlik işçisi, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, zabıta memuru, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Soma Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Soma Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Soma Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.