Şölen Çikolata Gıda Sanayi A.Ş. veya bilinen kısa adı ile Şölen, 1989 yılında Çoban Ailesi tarafından kurulan bir şirkettir. Şölen; çikolata, çikolatalı ürünler, bisküvi, kraker, şeker, kek ve lokum kategorilerinde ürünler üretmektedir. Şölen Çikolata ülkemizin en yenilikçi şirketlerinden bir tanesidir. Sektörde ilkleri getirmeyi başarmış ve günümüzde uluslararası bir oyuncu olma hedefine başarı ile yürümektedir. Biscolata, Ozmo, Milango, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymaz gibi markaları ile uluslararası arenada oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir. Büyümesine ara vermeden devam eden şirket bu kapsamda bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Şölen Çikolata tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Şölen Çikolata İş İlanları 2023

Şölen Çikolata, ürün çeşitliliğini günden güne arttırmaktadır. 200’ün üzerinde ürettiği ürünü 120’yi aşkın ülkeye ihraç etmektedir. Şölen yurtdışı operasyonlarını arttırmak maksadıyla; Dubai, Cezayir, Azerbaycan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Kanada, Çin, Almanya, İngiltere ve Latin Amerika’da bölge ofisleri açmıştır. Şölen ürünleri ülkemizin en gelişmiş üretim tesislerinde üretilmektedir. Şölen Gaziantep Fabrikası ve Şölen İstanbul Silivri Fabrikası bünyesinde 2 bini aşkın kişi istihdam edilmektedir. Bu üretim tesisleri dünyada örnek olarak gösterilen tesisler arasında yer almaktadır. Şölen üretim tesislerine ve genel müdürlük binasına ve diğer bölge müdürlüklerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Şölen tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; elektrik bakım mühendisi, makam şoförü, mağaza satış personeli, vardiya mühendisi, kurumsal saha satış yöneticisi, SAP Modül Uzmanı, proses kontrol teknikeri, müşteri hizmetleri uzmanı, iş zekası müdürü, üretim elemanı, engelli personel, stajyer, laborant, endüstri mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Şölen Çikolata İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Şölen Çikolata yeni yapacağı işe alımlarda çeşitli kariyer portallarında ve kendi web adresi üzerinde ilanlar yayınlamaktadır. Bu ilanlara başvuru yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kurumun insan kaynakları departmanına ulaşabilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından “İş Fırsatları ve başvurusu” kısmına tıklayarak güncel açık iş pozisyonlarını ve bunlara ait başvuru şartlarını görebilirsiniz. Bu yazımızda Şölen Gıda iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Şölen Çikolata İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ŞÖLEN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, şölen konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan şölen duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.