Şok Market, 1995 senesinde Migros tarafından kurulmuş olan bir marketler zinciridir. Daha sonra el değiştiren firma, günümüzde Yıldız Holding bünyesinde hizmet vermektedir. Yıldız Holding, Şok Markerler Zincirinin yanında DİA-SA markasını da satın almış ve Şok Markerlerin bünyesine katmıştır. Bu satış sonrasında tüm mağaza konseptini baştan sonra yenileyen Şok Marketler Ticaret A.Ş., büyümesine de ara vermeksizin devam etmektedir. Günümüzde neredeyse her ilimiz ve ilçemizde Şok Market mağazası bulunmaktadır. Şok Market ülke genelinde 6700’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Şirket tüm bu marketlerine ve dağıtım noktalarına ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Şok Market tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Şok Market İş İlanları 2023

Şok Market, Ülker tarafından satın alındıktan sonra teknolojik açıdan birçok yenilik kazandı. Öncelikle Cepte Şok uygulamasını hayata geçirdiler. Bununla beraber Tıkla ve Gel Al uygulaması ile ülkemizde ilk kez mobil uygulanası olan indirim marketi oldular. Ülkemizde mağaza sayısı açısından en büyük market zincirlerinden bir tanesi olan Şok Market, büyümesine ara vermeksizin devam etmekte ve her geçen gün yeni Şok Marketleri açmaktadır. Şok Market bu yeni açılan marketlerine ve mevcut olanlara çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor.Şok Market tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mağaza elemanı, mağaza yöneticisi, bölge yöneticisi, engelli personel, kasiyer, satış elemanı, satış personeli, şoför, forklift operatörü, market elemanı, reyon görevlisi, beden işçisi, depo görevlisi, vardiya amiri gibi çok sayıda part time ve full time pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Şok Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Şok Market bünyesinde çalışan 25 bini aşkın çalışan bulunmaktadır. Sizler oldukça kolay bir şekilde bu büyük ailenin bir parçası olabilirsiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girmeli ve akabinde sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak göndermelisiniz. Şok Market tarafından insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesine çağıracaktır. Online iş başvurusunda bulunmak istemeyenler kendilerine en yakın Şok Market mağazasına giderek iş başvuru formu doldurabilirler.

Bunun dışında Şok Market çeşitli zamanlarda İŞKUR ve çeşitli kariyer portalları üzerinde de iş ilanı yayınlamaktadır. Yine bu ilanlara da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Şok Market iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Şok Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ŞOK MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, şok market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan şok market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.