Şok Market, 1995 yılında Migros tarafından kurulmuş ve 13 mağaza ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Şok Market günümüzde 4000’i aşkın şube sayısına ulaşmayı başarmıştır. Daha sonra ise Yıldız Holding tarafından satın alınmıştır. Özellikle çok bilindik ürünleri oldukça uygun fiyata satması ile kısa zamanda en çok tercih edilen market zincirlerinden birisi haline gelmiş olan Şok Market, bu büyüme eğrisinin devam etmesi adına tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Şok Market bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Şok Market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ve kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları bulunmaktadır.

Şok Market İş İlanları 2020

Şok Market sadece kaliteli ürünleri müşterisi ile buluşturması ile değil aynı zamanda güler yüzlü çalışanları sayesinde de çok tercih edilen bir market zinciri haline gelmiştir. Kurum yeni açılacak olan mağazalarına ve mevcut mağazalarına ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Şok Market tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; mağaza elemanı, mağaza yöneticisi, bölge yöneticisi, depo elemanı, forklift operatörü, şoför, kasiyer, tezgahtar gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay ve bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Şok Market aynı zamanda bunların yanında engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da yapmaktadır. Peki Şok Market iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Şok Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Şok Market işe alacak olduğu personelleri kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu öz geçmiş havuzu sayesinde seçmektedir. Sizler de iş başvuru formunu doldurarak bu havuzda kendinize yer bulabilir ve başvuru yapmış olduğunuz il veya ilçede eleman açılığı oluştuğu takdirde de çalışmaya başlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle yazımız devamında vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurulmalıdır. Akabinde insan kaynakları departmanı ihtiyaçları doğrultusunda ve başvuru şartlarını karşılayıp, karşılamadığınıza bakarak sizi işe alım süreci kapsamında çağıracaktır. Bu aşamayı da geçen bireyler Şok Market bünyesinde çalışma fırsatı elde etmektedirler. Bu yazımızda Şok Market iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Şok Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ŞOK MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, şok market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan şok market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.