Şok Marketler Ticaret A.Ş., 1995 yılında Migros tarafından kurulmuş olan ülkemizin en büyük perakende market zincirlerinden bir tanesidir.  2011 yılında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Bu satın alma ile beraber tüm mağazalar yeni bir konsept ile yenilendi. Peki Şok Market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Şok Market çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış kapanış saatleri yazımız devamında yer almaktadır.

Şok Market Çalışma Saatleri 2023

Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdüren Şok Market, günümüzde 4 bini aşkın şubeye ulaşmayı başarmıştır. Tüm bu şubelerinde 17 bini aşkın personel istihdam edilmektedir. Şok Market mağazaları sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşamları da saat 21:00’de kapanmaktadır.



Şok Market Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Şok Market sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) değil, aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır. Hafta içi çalışma saatleri ile hafta sonu çalışma saatleri aynıdır.

Şok Market Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Şok Market şubeleri; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın 1. Ve 2. Günleri kapalı durumdadır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Şok Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi kurumun müşteri hizmetleri telefon numarası olan “0212 576 33 00” üzerinden de dile getirebilirsiniz.


DİĞER ŞOK MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, şok market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan şok market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.