Bilecik ilimizde yer alan Söğüt Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Söğüt Belediyesi ilan kapsamında kasap yani mezbaha kesim işçisi alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 4 kasap alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 2 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Söğüt Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Söğüt Belediye Başkanlığı modüler mezbahasında küçükbaş ve büyükbaş hayvanların kesimi ile ilgili alet, edevat, makine, ekipman malzemelerinin etkin, verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanarak çalışma üzere sürekli işçi olarak aşağıda belirtilen genel şartlara uygun belgelere haiz olan adaylardan ekli şartları taşıyanların başvurmaları gerekmektedir. İstenilen belgeler 10 Ekim 2017 tarihinde mesai sonuna kadar Söğüt Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir. Söz konusu belgeleri teslim edemeyenler ile istenilen özellikleri taşımayanlar noter kurasına katılamayacaklardır.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ustalık belgesi vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri akışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.  NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİLİŞİ 12/10/2017 Perşembe günü saat 14:30’da Söğüt Belediyesi ,Sosyal Yardımlaşma Yaşam Merkezi,Nikah Salonunda yapılacaktır.

Adayların en az 1 yıl iş deneyimi olduğunu gösteren daha önce çalıştığı iş yerinden alınmış deneyim yazısı ile deneyim yazısında belirtilen tarihler arasında iş yerinde çalıştığına dair SGK’dan alınmış olan hizmet döküm belgesi talep edilmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kasap (Mezbaha Kesim İşçisi)1

Bu yazımızda Söğüt Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Söğüt Belediyesi iş başvuru formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER SÖĞÜT BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, söğüt belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan söğüt belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.