Bilecik ilimizde bulunmakta olan Söğüt Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Söğüt Belediyesi ilan kapsamında filit işçisi, futbol antrenörü alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Söğüt Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak zere ekilecektir. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ustalık belgesi vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz. NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİLİŞİ 14/02/2018 Perşembe günü saat 14:30’da Söğüt Belediyesi ,Sosyal Yardımlaşma Yaşam Merkezi,Nikah Salonunda yapılacaktır.

Filit İşçisi (Haşere İlaçlama) Alımı

SÖĞÜT BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA İLÇEMİZDE PULVARİZÖR İLE LARVALARA KARŞI İLAÇLAMA, ULV CİHAZI İLE UÇKUNLARA KARŞI İLAÇLAMA, EL ATAMİZÖRÜ İLE YÜRÜYEN HAŞERELERE KARŞI REZUTÜEL İLAÇLAMA, BİOSİDAL ÜRÜN UYGULAMASI YAPMAK, HASTALIK TAŞIYICI VEKTÖRLERLE MÜCADELE ETMEK. (BU İŞE AİT DAHA ÖNCE ÇALIŞMIŞ OLDUĞU YERLERDEN ALMIŞ OLDUĞU DENEYİM YAZISI İLE DENEYİM YAZISINDA BELİRTİLEN TARİHLER ARASINDA İŞ YERİNDE SİGORTALI ÇALIŞTIĞINA DAİR SGKDAN ALINAN HİZMET DÖKÜM BELGESİNİ İBRAZ ETMEK GEREKİR. İSTENİLEN BELGELERİN 12 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE MESAİ SONUNA KADAR SÖĞÜT BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. SÖZ KONUSU BELGELERİ İBRAZ EDEMEYENLER İLE İSTENEN ÖZELLİKLERİ TAŞIMAYANLAR NOTER KURASINA KATILAMAYACAKLARDIR. GENEL ŞARTLAR: Filit İşçisi (Haşere İlaçlama) en az 1 yıl İş Deneyimi olduğunu gösteren daha önce çalıştığı iş yerinden alınmış DENEYİM YAZISI ile deneyim yazısında belirtilen tarihler arasında iş yerinde alıştığına dair SGK’dan alınan HİZMET DÖKÜM BELGESİ, C SINIFI VE ÜZERİ EHLİYETLİ + SRC BELGELİ

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Filit İşçisi (Haşere İlaçlama)

Futbol Antrenörü Alımı

SÖĞÜT BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA UZUN YILLARDAN BERİ İLÇEMİZDE YAŞAYAN ÇOCUKLARI GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KORUYABİLMEK VE SPORLA DAHA FAZLA İLGİLENMELERİNİ SAĞLAMAK AMACI İLE YAZ SPOR OKULLARI KAPSAMINDA FUTBOL EĞİTİMİ VERİLMEKTEDİR. BU KAPSAMDA BUNUN SÜREKLİLİĞİ SAĞLANARAK ÇOCUKLARA EĞİTİM VERMEK ÜZERE FUTBOL ANTRENÖRÜ İHTİYACIMIZ DOĞMUŞTUR. ( BU İŞE AİT DAHA ÖNCE ÇALIŞMIŞ OLDUĞU YERLERDEN ALMIŞ OLDUĞU YERLERDEN ALMIŞ OLDUĞU DENEYİM BELGESİ, TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNDAN ALINMIŞ VE AKTİF OLAN ( TFF C ) LİSANSI İLE İLK YARDIMCI BELGESİNİ İBRAZ ETMESİ ZORUNLUDUR. )GENEL ŞARTLAR: Futbol Antrenör İş Deneyimi olduğunu gösteren daha önce çalıştığı iş yerinden alınmış DENEYİM YAZISI ile deneyim yazısında belirtilen tarihler arasında iş yerinde alıştığına dair SGK’dan alınan HİZMET DÖKÜM BELGESİ,

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Futbol Antrenörü

Çalışma Adresi : ESKİŞEHİR CAD. ORTA MAH. 20/ 11600 SÖĞÜT BİLECİK / TÜRKİYE

Bu yazımızda Söğüt Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Söğüt Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.