Sofra Grup, 1987 yılında kurulmuş olan bir holding şirketidir. Dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Compass Group Plc. Bünyesindeki şirketlerden bir tanesidir. Sofra Grup; iş merkezleri, eğitim kurumları, fabrikalar, sağlık kurumları gibi sayısız yere toplu yemek ve destek hizmetleri vermektedir. Alanında ülkemizdeki en büyük firmalardan bir tanesidir. Holding her gün kendisine güvenen yüzbinlerce vatandaşımıza sabah, öğle ve akşam yemeği hazırlamakta, içecek sunmakta ve konuk ağırlama hizmetleri sunmaktadır. Sofra Grup bunun yanında ülkemizde en çok istihdam yaratan şirketlerin başında yer almaktadır. Sofra Grup bünyesinde çalışmakta olan kişilere ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sofra Grup tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Sofra Grup İş İlanları 2023

Sofra Grup kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizi en büyük 500 sanayi kuruluşunda yer almayı başarmıştır. Ülkemizin en değerli markalarından bir tanesi olan Sofra Grup, 81 ilimizde 2100’ü aşkın müşteriye, 30 bine yakın çalışanı ile hizmet vermektedir. Firma bu çalışanlarına ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Sofra Grup Şirketleri

 • Euroest
 • Obasan
 • Medirest
 • Scolarest
 • Eurest Party Catering
 • Delimarche
 • Caffe Liscio
 • Amigo
 • Eurest Services
 • Medirest
 • Euroserve Güvenlik
 • ESS

Sofra Grup tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; güvenlik hizmetleri sorumlusu, özel güvenlik görevlisi, teknik hizmet yöneticisi, depo sorumlusu, CCTV görevlisi, HVAC teknisyeni, Handyman, finansal raporlama ve analiz uzmanı, bahçıvan, tıbbi gaz taşıma personeli, servis elemanı, temizlik personel, engelli personel, aşçı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sofra Grup İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sofra Grup bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız çok kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurularınız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile yapabilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız ve ardından başvurunuzu iletmelisiniz. Başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Bu aşamayı da geçen bireyler ülkemizin en büyük holdinglerinden bir tanesinde Sofra Grup bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Sofra Grup iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sofra Grup İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SOFRA GRUP HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sofra grup konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sofra grup duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.