Ülkemizde işsiz sayısı ve işsizlik oranları son yıllarda hayli yükselişe geçmiş durumda. Hal böyleyken vatandaşlar kendilerine uygun, maaş olanakları ve çalışma şartları düzgün işleri bulmakta hayli zorlanıyorlar. Bu iş ilanımız da şoförlüğüne güvenen vatandaşlar için. Bir çok özel yada kamu kurumu şoför alımları gerçekleştirmektedir. Şoför alımı yaparken ince eleyip sık dokuyan firmalar genellikle sektörde tecrübesi olmasa bile, en az 5-10 senelik ehliyet sahibi olmayı ve mümkün olduğu kadar can ve mal kaybına sebep olan kazalara karışmamış olmalarını istiyorlar. Maaş olanakları da oldukça cazip olan bu sektörde, firmalar ve kurumlar aldıkları işçiden memnun oldukları taktirde uzun yıllar çalışmayı arzuluyorlar.

Şoför İş İlanları 2020

Tüm bunların yanında ülkemizde araba kullanmaktan hoşnut olmayan, ancak araçla seyahat etme zorunluluğu duyan birçok kişi makam şoförü alımı da gerçekleştiriyor. Bu kişileri sabıkası olup olmasına ve ehliyet geçmişine göre işe alıyor. Makam şoförü maaşları diğerlerine göre biraz daha fazla oluyor.Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz birde beraber bakalım.

  • Makam Sürücüsü,
  • Makam Şoförü,
  • Sürücü ve Motorsiklet Sürücüsü,
  • Şirket Şoförü,
  • Sevkiyat Şoförü,
  • Kurye.

Makam şoförü alımları, özel şoför alımları, şoför iş ilanları bunlarla yapılacak olup, bunların dışında da sayısız ilan bulunmaktadır.Örneğin Kiptaş, 112, Adalet Bakanlığı, İzulaş, TBMM, Yargıtay, 3. Havalimanı, belediyeler ve Sağlık Bakanlığı şoför alımı ilanı veren en son kuruluşlar oldu.Tüm bu ilanları devlette.com üzerinden düzenli olarak takip edebilir ve başvuru detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz şoför ilanlarına başvuru yapabilmek için ise aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli günler dileriz.

2020 Şoför Alımı İlanları İçin TIKLAYIN


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.