Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet Petrol Şirketi ya da bilinen kısa adıyla SOCAR, Azerbaycan devletine ait olan petrol ve doğal gaz şirketidir. Azerbaycan’ın iki rafinerisini ve tüm petrol ve gaz boru hatlarını işleten SOCAR, aynı zamanda uluslararası konsortiyumların ülkede gerçekleştirdiği petrol ve doğal gaz projelerine de nezaret etmektedir. SOCAR aynı zamanda Petkim şirketinin de %61,32’sinin sahibi durumundadır. SOCAR faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında SOCAR tarafından yayınlanan iş ilanlar, iş fırsatları, iş olanakları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu ve bunlara dair iş başvurusu detayları yer almaktadır.

SOCAR İş İlanları 2020

SOCAR şirketi bünyesinde 70 bini aşkın kişi istihdam edilmektedir.  Türkiye’de ise bu rakam 35 bini aşmış durumdadır. SOCAR dünyanın en köklü petrol üreticileri arasında yer almaktadır. SOCAR Türkiye, istihdam rakamları ve yatırımları ile ülkemize büyük bir ekonomik kaynak yaratmaktadır. SOCAR bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.SOCAR tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; operatör, teknisyen, mühendis, güvenlik görevlisi, şoför, programcı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanlarına, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu deneyimli ve deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabileceklerdir.  Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

SOCAR İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Öncelikle SOCAR tarafından yayınlanan toplu personel alımı ilanlarına www.devlette.com adresimiz üzerinde yer vermekteyiz. Bu ilanları takip etmek için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bunun dışında SOCAR insan kaynakları departmanı bünyesinde çalışmak isteyen bireyler için bir iş başvuru formu oluşturmuştur. SOCAR bünyesinde çalışmak isteyenler bu iş başvuru formunu doldurmalı ve akabinde şirket bünyesinde personel açığı oluştuğu takdirde de görüşmeye çağrılmaktadırlar. Burada kendilerine işe alım süreci kapsamında, ilgili kadro ve pozisyon hakkında yeterliliklerinin ölçüldüğü bir dizi test uygulanır. Bu aşamayı da geçen adaylar SOCAR bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda SOCAR iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

SOCAR İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SOCAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, socar konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan socar duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.