SOCAR Turkey Enerji A.Ş. veya bilinen kısa adı ile SOCAR Türkiye, dünyanın en köklü petrol ve doğalgaz şirketlerinden bir tanesi olan SOCAR’ın 2008 yılında ülkemizde kurmuş olduğu iştirakidir. İki kardeş ülke olan Azerbaycan ve Türkiye ilişkileri ekonomik açıdan SOCAR Türkiye ile daha da pekişmiştir. SOCAR Türkiye bünyesinde bulunan şirketler ülkemizin enerji platformlarında önemli bir güç haline gelmesini sağlamıştır. SOCAR Türkiye bünyesine faaliyetlerini aralıksız sürdürmek maksadıyla çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. SOCAR Türkiye tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

SOCAR Türkiye İş İlanları 2023

SOCAR ülkemizde yatırımlarına ve çalışmalarına arttırarak devam ediyor. Bünyesinde faaliyet göstermekte olan şirketlerde 35 bini aşkın çalışan istihdam ediliyor. SOCAR büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam ederken, hem kendi bünyesine hem de aşağıda saymış olduğumuz bünyesinde bulunan şirketlere çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.  • Petkim İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Star Rafineri İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Petlim
  • SOCAR Gaz
  • SOCAR Dağıtım
  • SOCAR Depolama
  • SOCAR Fiber
  • TANAP İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Kayserigaz İş İlanları İçin TIKLAYIN

SOCAR tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mühendis, makinist, kimyager, özel güvenlik görevlisi, memur alımı, iş güvenliği uzmanı, mavi yaka personel, kimya mühendisi, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

SOCAR Türkiye İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

SOCAR Holding bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Aşağıda vermiş olduğumuz genel başvuru ile yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanına iletilecek ve özgeçmiş havuzunda beklemeye alınacaktır. Şayet başvurunuz olumlu bulunursa ve başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşursa iş görüşmesi için çağrılırsınız. Bu aşamayı da geçen bireyler SOCAR Turkey bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda SOCAR iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

SOCAR İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SOCAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, socar konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan socar duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.