Sivas, ülkemizde İç Anadolu Bölgesinde yer alan önemli şehirlerimizin başında gelmektedir. 700 bine yaklaşan nüfusu, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizde son yıllarda en çok gelişen illerden bir tanesi olmuştur. Sivas Belediyesi yayınladığı 2023 bütçesi içerisinde sözleşmeli ve kadrolu olarak çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini belirtti. Başkanlığı Sami Aydın tarafından yürütülen Sivas Belediyesi personel alımı detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Sivas Belediyesi Personel Alımı 2023

Sivas Belediyesi, ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlara 2023 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı gerçekleştirecek. Emekliliği genel, tayini çıkan, istifa eden ve boş kadroların yerlerine çok sayıda eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılacağı belirtildi.  Alımlar için KPSS puanının gerekli görülmediği pozisyonlar olduğu gibi, KPSS şartı olan pozisyonların da bulunduğu belirtiliyor. Yapılacak olan eleman alımları için herhangi bir sınav yapılmadan sözlü sınav yani mülakat ile alımlar gerçekleştirilecek. Temizlik işçisinden, güvenlik görevlisine, mühendisinden, sekreterine, zabıtasından, elektrik teknisyenine kadar yüzlerce personel alımı gerçekleştirilecek. 2023 yılında yapılacak olan bu işçi alımlarını anlık olarak www.devlette.com adresimiz üzerinden takip edebileceksiniz. Aynı zamanda Sivas ili için kamu kurum ve kuruluşlarınca verilmiş iş ilanlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.Sivas Belediyesi Güncel İş İlanları

Facebook üzerinden Sivas İline Özel İlanları Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Sivas Belediyesi İtfaiye Eri Alımı İçin TIKLAYIN
 • Sivas Belediyesi Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Sivas Belediyesi İşçi Alımı 2023

Sivas ülkemizin sosyo-kültürel anlamda en zengin kentlerinden ve en çok yatırım alan şehirlerinden bir tanesidir. Belediye Başkanlığı görevini Sami Aydın’ın üstlenmesi ile farklı bir kimlik kazanan Sivas, Belediyecilik anlamında yatırımlarına ise hız kesmeden devam ediyor. Bu anlamda çok sayıda işçi alımı gerçekleştirecek olan Sivas Belediyesi, aşağıda bulunan ilçeler için de eleman alımı yapacak.

 1. Akıncılar
 2. Altınyayla
 3. Divriği
 4. Doğanşar
 5. Gemerek Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 6. Gölova
 7. Gürün
 8. Hafik
 9. İmranlı Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 10. Kangal Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 11. Koyulhisar
 12. Merkez
 13. Suşehri
 14. Şarkışla
 15. Ulaş
 16. Yıldızeli Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 17. Zara

Sivas Belediyesi Memur Alımı 2023

Sivas Belediyesi memur alımı, işçi alımı, eleman alımı ve personel alımı ilanları yayınlandığı zaman, ilana dair başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı bilgiler www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bunun dışında Belediyenin insan kaynakları gibi departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Sivas Belediyesi son dönemde en çok Avukat, mimar, mühendis, programcı, uzman tabip, ebe, hemşire, zabıta görevlisi, itfaiye görevlisi, teknisyen, jeolog, sosyolog, sağlık memuru, eczacı, temizlikçi ve güvenlik görevlisi gibi kadro ve pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirdi. Sivas Belediyesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SİVAS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sivas konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sivas duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.