Şişli, İstanbul ilimizde Avrupa Yakası’nda yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İlçede 25 mahalle bulunmaktadır. Şişli ilçesi hızla değişim içinde 21. yüzyıl İstanbul’unun hatta Türkiye ekonomisinin iş ve finans merkezi olma durumundadır. Şişli Belediyesi de bu gelişmenin devam etmesi adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Şişli Belediyesi bu kapsamında çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Şişli Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Şişli Belediyesi İş İlanları 2023

Şişli Belediyesinin nüfusu 2023 yılı itibari ile 280 bini aşmış durumdadır. Şişli Belediyesi de bu nüfus artışı ve ilçenin daha da gelişmesi adına tüm gücüyle çalışmakta ve çeşitli dönemlerde bu çalışmalarının aksamadan sürmesi adına personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Aşağıda Şişli Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları yer almaktadır.Facebook Üzerinden Şişli İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Şişli Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro memuru, temizlik işçisi, beden işçisi, zabıta, güvenlik görevlisi, mimar, mühendis, teknisyen, tekniker, eski hükümlü işçi, engelli personel, sosyolog gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Şişli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Şişli Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı bilgileri öğrenmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş ilanları yayınlandığı anda siz değerli okurlarımız ile ilan detaylarını paylaşacağız. Harici olarak Şişli Belediyesi bünyesine ilanlar yayınlanmadan kurum bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi departmanlara yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. Şişli Belediyesi bünyesinde çalışmak için ilgili ilanların yayınlanmasını beklemeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Şişli Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ŞİŞLİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, şişli konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan şişli duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.