Şırnak Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile 2 personel alımı yapacağını açıkladı. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında 2 iç denetçi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 8 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer başvuru detaylarına haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Şırnak Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2018

5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu’nun ilgili hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro derecesi belirtilen İÇ DENETÇİ’ler alınacaktır. İLANEN DUYURULURBaşvuru Başlangıç Tarihi : 08.02.2018 Son Başvuru Tarihi : 08.03.2018

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.
 • İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından belirlenen alanlarda en az dört yıllık yükseköğrenim görmüş olmak.
 • Kamu idarelerinde denetim elemanı olarak en az beş yıl veya İç Denetim Koordinasyon Kurulunca belirlenen alanlarda en az sekiz yıl çalışmış olmak.
 • Mesleğin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak.
 • Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.
 • Naklen atanma talebinde bulunanlar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak.
UNVANIKADRO DERECEADET
İÇ DENETÇİ31
İÇ DENETÇİ51

Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Adayların müracaatlarını 08.02.2018-08.03.2018 tarihleri arasında (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adres : Yeni Mahalle Cizre Caddesi Mehmet Emin Acar Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı No:215 Merkez/ŞIRNAK Telefon : 0 486 216 40 08 – 1078

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçları

İlan edilen kadro sayısından fazla müracaat olması halinde sıralama hizmet süresi fazla olana göre değerlendirme yapılacaktır. Değerlendirme neticesinde atanmaya hak kazanan adaylar www.sirnak.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin tesliminden sonra güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasına müteakip atama işlemleri yapılır. Atamanın adaylara yazılı olarak bildirilmesinden itibaren 15 gün içinde aday görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarını kaybederler.

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler Nelerdir?

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Özgeçmiş
 • Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylısı
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge
 • Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya noter onaylısı
 • Naklen atanacaklar için hizmet belgesi
 • 2 adet Fotoğraf

Bu yazımızda Şırnak Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.