Şırnak Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamında beden işçisi alımı, kamyon şoförü alımı, boru kaynakçısı alımı, su kanal işçisi alımı, kepçe operatörü alımı, beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi alımı ve sıhhi tesisatçısı alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Şırnak Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Sınav günü, saati ve yeri, talebi veren Kurum olan Şırnak Belediye Başkanlığı tarafından, sınav gününden en az beş gün önce ulaşacak şekilde iadeli taahhütlü posta ile tebliğ edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Ancak, başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili iş gücü taleplerine başvuruları kabul edilmez. Noter huzurunda çekilecek olan kura: 02/02/2018 tarihinde Saat: 14:00’da ŞIRNAK Belediye Başkanlığı toplantı salonunda yapılacaktır.

Beden İşçisi Alımı

İlan kapsamında 5 beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

Kamyon Şoförü Alımı

İlan kapsamında 8 kamyon şoförü alımı yapılacaktır. Adayların C sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

Boru Kaynakçısı Alımı

Başvuran adaylardan yapılacak işle ilgili ustalık belgesi veya kalfalık belgesi ya da sertifikası istenilecektir. İlan kapsamında 1 boru kaynakçısı alımı yapılacaktır.

Su Kanal İşçisi Alımı

Çalışacak olan işçiler kanalizasyon işlerinde görev alacaklardır. İlan kapsamında 2 işçi alımı yapılacaktır.

Kepçe Operatörü Alımı

Bu talebe başvuran adaylarda G Sınıfı Ehliyete sahip olma şartı aranmaktadır. İlan kapsamında 1 kepçe operatörü alımı yapılacaktır.

Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi Alımı

İlan kapsamında 3 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Sıhhi Tesisatçı Alımı

Bu meslekte çalışacak olan işçiler su tesisatı ve sıhhi tesisat işlerinde görev alacaklardır. İlan kapsamında 3 işçi alımı yapılacaktır.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Şırnak Belediyesi toplantı salonu.02.02.201814:00 – 15:00

Bu yazımızda Şırnak Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan çok sayıda işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Şırnak Belediyesi İş Başvuru Formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.