Sinop Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Sinop, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan yemyeşil ormanları ve tertemiz havası ile ülkemizin tabir yerinde ise oksijen kaynağıdır. Şehrin nüfusu 2023 yılı rakamları ile 300 bini aşmış durumdadır. Sinop Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre belediye bünyesinde çok sayıda personel açığı bulunduğu kaydedilmiş ve bu açıklara kapatabilmek için çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Sinop ulaşım sorunları sebebiyle bir türlü kalkınamamış ve çoğu zaman yatırımlardan mahrum kalmıştır. Bunun sonucu olarak da işsiz kalan nüfusu başka illere göç etmek durumunda kalmıştır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen Sinop Belediyesi tarafından açıklanmış olan personel alımı haberi, şehirde yaşayan ve iş bekleyen çok sayıda kişiye umut ışığı olmuş durumda. Sinop Belediyesi sadece merkez ilçesinde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde ve taşra bölgesinde de çok sayıda memur alımı yapacaktır.  • Ayancık
  • Boyabat
  • Dikmen
  • Durağan
  • Erfelek Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Gerze
  • Saraydüzü
  • Türkeli Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Sinop ilinde son yıllarda işsizlik rakamları bir hayli artış göstermişti. Sinop Belediyesi tarafından yapılacak olan memur alımı, personel alımı bu bağlamda oldukça önem arz ediyor. Sinop Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde çok sayıda memur alımı ve personel alımı yapacak. Ayrıca engelli alımı da yapılacağı belirtilmiş durumda. Sinop Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır yazımızın devamında anlattık. Aşağıda da Sinop ili ve ilçeleri için verilmiş olan son kamu iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Sinop Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Sinop İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Sinop Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Sinop Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan çok sayıda personel alımı için ilanlar henüz yayınlanmadı. İlanların yakın zamanda yayınlanması ve çok sayıda memurun, personelin istihdamının sağlanması hedefleniyor. İlanlar yayınlandığı an iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi ilanlar hakkında tüm detaylı bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. Bu ilanlara iş başvurusu yapmak için bu sebeple sosyal mecralardan www.devlette.com adresimizi takip etmeniz yeterlidir. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Sinop Belediyesi binasında bulunan insan kaynakları departmanına özgeçmişiniz ile beraber iş başvurusu yapmanız yeterlidir. Ancak buraya yapacağınız iş başvurusu sadece ilgili kadro ve pozisyonda eleman açığı bulunduğu takdirde değerlendirmeye alınmakta ve başvurunuz olumlu sonuçlanırsa mülakata çağrılmaktasınız. Bu sebepten dolayı çoğu durumda iş başvurularını personel alımı yapılmamaktadır denilerek geri çevrildiği bile olmuştur. Bu yüzden ilanların yayınlanmasını beklemenizi ve ilanlar yayınlandıktan sonra iş başvurusu yapmanızı öneririz.

  • Adres: Meydankapı, 57000 Merkez/Sinop
  • Telefon: (0368) 260 3943


DİĞER SİNOP HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sinop konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sinop duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.