Sincan Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı yapacağını açıkladı. Sincan Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kepçe operatörü, şoför, beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Sincan Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Kepçe Operatörü Alımı

Adayların başvuru sırasında nüfus cüzdanı fotokopisi, şoförler için src ve psikoteknik belgeleri, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, eski hükümlü belgesi, aile durum bildirgesi, sağlık raporu belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Şoför Alımı

Adayların başvuru sırasında nüfus cüzdanı fotokopisi, şoförler için src ve psikoteknik belgeleri, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, eski hükümlü belgesi, aile durum bildirgesi, sağlık raporu belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Beden İşçisi Alımı

Adayların başvuru sırasında nüfus cüzdanı fotokopisi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, eski hükümlü belgesi, aile durum bildirgesi, sağlık raporu belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Görüşmeye ilişkin yer : Sinkent Sincan Belediyesi İnş. TEM. ORG. Hiz. BASYAY. ARAÇ KİR. TİC. Ve SAN. LTD. ŞTİ

Başvuru adresi : Törekent Mahallesi 331 Sokak No: 18/1-6

İrtibat Kişi : Hüdaverdi KAN

E-Posta Adresi : hudaverdikan@gmail.com

Bu yazımızda Sincan Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Sincan Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.