Afyonkarahisar ilimizde yer almakta olan Sinanpaşa Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Sinanpaşa Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi ve itfaiye şoförü alımı yapacaktır. Adaylar ilana 23 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Sinanpaşa Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir Bu talep daimi olup ülke genelinde karşılanacaktır.

Beden İşçisi Alımı

İSTENİLEN BELGELER 1-) İlgili meslekte en az 1 yıl çalışmış olmak (Kişinin ilgili meslekte çalışığını belgelendirmesi gerekmektedir) 2-) İlk yardım belgesi (M.E.B. Onaylı) 3-) Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Zemin Mekaniği İşçiliği belgesi (M.E.B. onaylı) 4-) Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Derin Kuyu Su Pompaları Montaj Bakım ve Onarım İşçiliği Belgesi (M.E.B. onaylı) 5-)Hijyen belgesine (M.E.B. onaylı) sahip olmak. Gerekli belgeleri 30.03.2018 mesai bitimine kadar Sinanpaşa Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Kur’a çekimi tarihi: 06.04.2018 Cuma günü Saat: 10.00 da Sinanpaşa Belediye Başkanlığında yapılacaktır. Adayların ayrıca en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 5 beden işçisi alınacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

İtfaiye Şoförü Alımı

İlgili meslekte en az 3 yıl çalışmış olmak (Kişinin ilgili meslekte çalıştığını belgelendirmesi gerekmektedir) 2-) İlk yardım belgesi (M.E.B. Onaylı) 3-) SRC-4 belgesine sahip olmak 4-) E sınıfı ehliyet 5-) Orman ve Kırsal Alan Yangınlarına Müdahale Sertifikasına (M.E.B. onaylı) sahip olmak. Gerekli belgeleri 30.03.2018 mesai bitimine kadar Sinanpaşa Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Kur’a çekimi tarihi: 06.04.2018 Cuma günü Saat: 10.00 da Sinanpaşa Belediye Başkanlığında yapılacaktır. Adayların ayrıca en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 şoför alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-İtfaiye Aracı

Bu yazımızda Sinanpaşa Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Sinanpaşa Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.