Afyonkarahisar ilimizde bulunmakta olan Sinanpaşa Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Sinanpaşa Belediyesi ilan kapsamında yük taşıma için şoför alımı, büro işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 12 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Sinanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Sinanpaşa Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir Bu talep daimi olup ülke genelinde karşılanacaktır.

Şoför Alımı

İSTENİLEN BELGELER 1-) İlgili meslekte en az 3 yıl çalışmış olmak ( Kişinin ilgili meslekte alıştığını belgelendirmesi gerekmektedir ) 2-) İlk yardım Belgesi (M.E.B. Onaylı) 3-) Motorlu taşıt sürücüleri direksiyon eğitimi öğreticiliği sertifikası (M.E.B. onaylı) 4-) E sınıfı ehliyete sahip olmak. Gerekli belgeleri 16.03.2018 mesai bitimine kadar Sinanpaşa Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Kura ekimi tarihi: 23.03.2018 Cuma gün Saat: 10.00 da Sinanpaşa Belediye Başkanlığında yapılacaktır. Adayların ayrıca en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma

Büro İşçisi Alımı

İSTENİLEN BELGELER 1-) İlgili meslekte en az 3 yıl çalışmış olmak (Kişinin ilgili meslekte çalıştığını belgelendirmesi gerekmektedir) 2-) İlk yardım belgesi (M.E.B. Onaylı) 3-) WEB tabanlı içerik yönetim sistemleri sertifikası (M.E.B. onaylı) 4-) Temel muhasebe sertifikası (M.E.B. onaylı) 5-) Bilgisayar sertifikasına (M.E.B. onaylı) sahip olmak. Gerekli belgeleri 16.03.2018 mesai bitimine kadar Sinanpaşa Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Kura çekimi tarihi: 23.03.2018 Cuma günü Saat: 10.00 da Sinanpaşa Belediye Başkanlığında yapılacaktır. Adayların ayrıca en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro İşçisi

Çalışma Adresi : SİNANPAŞA AFYONKARAHİSAR / TÜRKİYE

Bu yazımızda Sinanpaşa Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanmış olan tüm ilanlara Sinanpaşa Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER SİNANPAŞA BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sinanpaşa belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sinanpaşa belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.