Silivri, Marmara Bölgesi’nde bulunan İstanbul iline bağlı bir ilçe, İstanbul il merkezinin 69 kilometre batısında, D-100 (eski E-5) karayolu üzerinde bulunan bir sahil şehridir. Silivri Belediyesi ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Belediye bu çalışmalar kapsamında çeşitli zamanlarda da yeni personellere ihtiyaç duymakta ve bunun için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Silivri Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Silivri Belediyesi İş İlanları 2023

Silivri, İstanbul ilimizdeki nüfus yoğunluğu en az olan ilçelerimizden bir tanesidir. 2023 yılı itibariyle ilçenin nüfusu 170 bini geçmiştir. Silivri Belediyesi ilçedeki sükun ortamının sürmesi adına tüm gücüyle çalışmakta ve çalışmaları kapsamında da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Silivri Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Silivri İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Silivri Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta, sözleşmeli avukat, temizlik işçisi, engelli personel, büro görevlisi, eski hükümlü işçi, şoför, mimar, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Silivri Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Silivri Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Silivri Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SİLİVRİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, silivri konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan silivri duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.