Mersin ilimizde yer almakta olan Silifke Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Silifke Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında fırıncı, ekmek dağıtım elemanı, ekmek satış elemanı alımı yapacaktır. Adaylar başvurularını bireysel olarak 14 Ocak 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Silifke Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2023

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Başvuru formu
  • Kimlik fotokopisi
  • Eğitim durum belgesi
  • Sağlık raporu

Başvuru adresi : Belediye hizmet binası kat:4 no:406 Silifke / Mersin

İlan kapsamında 8 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Çalışma adresi : Burunucu Mahallesi Mücavir Sokak No:1 / Z01 Silifke Mersin

Bu yazımızda Silifke Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi  yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan diğer ilanlara Silifke Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.