Silifke, Mersin ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Antalya ve Mersin’i İç Anadolu’ya bağlayan Silifke, önemli yollar üzerindedir. Yapımı süren Akdeniz Sahil Yolu, Silifke’den geçmektedir. Silifke Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Belediye çeşitli dönemlerde ihtiyaçları kapsamında ise personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Silifke Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Silifke Belediyesi İş İlanları 2022

Silifke tarihi ve kültürel açıdan oldukça önemli ilçelerimizden bir tanesidir. İlçenin geçim kaynağı tarım ve hayvancılık üzerine kurulmuştur. İlçenin nüfusu ise 120 bini aşmış durumdadır. Silifke Belediyesi ilçenin gelişimi adına yoğun olarak çalışmalarına devam etmektedir. Belediye çeşitli dönemlerde ise bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Silifke İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Silifke Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Silifke Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; ön büro elemanı, beden işçisi, temizlik işçisi, özel güvenlik görevlisi, şoför, mimar, mühendis, itfaiye eri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Silifke Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Silifke Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Silifke Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SİLİFKE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, silifke konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan silifke duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.