Siirt Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Siirt, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. 2023 yılı rakamları ile nüfusu 350 bini aşmış durumdadır. Nüfusunun çoğunu Araplar, Kürtler ve Türkler oluşturmaktadır. Yapılan açıklama nezdinde Siirt Belediyesi bünyesinde çok sayıda eleman açığı bulunduğu ve bu açıkları kapatmak adına 2023 yılı içerisinde personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirileceği belirtilmiştir. Siirt Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Son dönemde artan terör olayları şehirde bulunan işsizlik rakamlarını da olumsuz yönde etkilemiş durumda. Siirt ilinde işsizlik rakamları neredeyse son yılların en yüksek seviyelerine çıkmış durumda. Teröre son vermek isteyen ancak aynı zamanda da şehirdeki sükun ortamını yeniden inşa etmek isteyen ve vatandaşların yapılan operasyonlardan en az seviyede etkilenmesi için çalışmalar yürüten hükumet yetkilileri, bu bağlamda bu sorunlardan birisi olan işsizliği azaltabilmek adına İŞKUR ve Siirt Belediyesi ile ortak bir çalışma başlattı. Bu bağlamda Siirt Belediyesi bünyesindeki eleman açığını kapatmak adına, çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Siirt Belediyesi tarafından verilecek olan ilanlarda sözleşmeli olarak istihdam edilecek personellerin yanında kadrolu olarak da istihdam edilecek personeller bulunacak. İlköğretim mezunu, lise mezunu veya yükseköğretim mezunu adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon bulunacak. Siirt Belediyesi sadece merkez ilçelerde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğunuz ilçelerde ve taşra bölgesinde de çok sayıda memur alımı yapacak.  • Baykan Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Eruh
  • Tillo
  • Pervari
  • Kurtalan
  • Şirvan

Siirt Belediyesi tarafından yapılan olan çok sayıda personel alımı ilanına nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi haberimiz devamında anlattık. Aşağıda da Siirt ili ve ilçeler için son dönemde verilmiş kamu iş ilanları yer almaktadır.

Siirt Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Siirt İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 

Siirt Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Siirt Belediyesi iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. Ancak yakın zamanda ilanların yayınlanması bekleniyor. İlanlar yayınlandığı andan itibaren iş ilanları hakkında iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanları kaçırmamak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Ancak bu ilanları beklemeden de Siirt Belediyesi iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için özgeçmişiniz ile beraber belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına başvuruda bulunmanız yeterlidir. Ancak buraya yapılan başvuruların çokluğundan dolayı bazı zamanlar “Personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bu sebepten dolayı önerimiz ilanların yayınlanmasını beklemenizdir. İlanlar yayınlandığı an tüm detaylar web adresimiz üzerinde olacaktır.

  • Adres: Doğan Mh., Atatürk Bulvarı Mithat Öktüren Cad. No:2, 56000 Merkez/Siirt Merkez/Siirt
  • Telefon: (0484) 223 22 60


DİĞER SİİRT BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, siirt belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan siirt belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.