Devlette.com okurları yepyeni bir hizmete ücretsiz olarak ulaşabilecekler. Buna göre Sosyal Güvenlik Kurumu , E-Devlet ve işkur ile ilgili tüm soru ve sorunları aşağıda bulunan Alo 170 canlı destek hattı sayesine iletebilecekler.  Mevcut devlette.com soruları üzerinden ve yorum bölümünden hali hazırda sorularınıza çözüm bulabilmek için ekip olarak sürekli çalışmaktayız. Ancak yetersiz kaldığımız noktalarda aşağıda yer alan Alo 170 canlı destek hattı sayesine sitemizden sorunuzun cevabına çözüm bulmadan gitmemenizi hedefliyoruz.

ALO 170 canlı destek hattı nedir?

Tek yapmanız gereken isim, soyisim, telefon numarası, TC. kimlik numarası gibi aşağıdaki kutuda istenilen alanları doldurmanız ve ardından görüşmeyi başlat seçeneğine tıklamanız. SGK destek hattı sizi en kısa sürede uygun bir temsilciye bağlayacaktır. Daha sonra istediğiniz sorunu iletebilir ve cevap talep edebilirsiniz.  Yapacağınız tüm görüşmeler kayıt altına alınacağı için servisi boş yere meşgul etmemeniz, küfürlü argo konuşmamanız ve kullanıcı sözleşmesinde yer alan kuralları okuyarak hareket etmenizi öneririz.  Alo 170 canlı destek hattı gündüz 7 akşam 12 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Teknolojinin geliştiği günümüzde haber alma yolları daha da genişlemekte ve internetten bilgi edinmek oldukça kolay bir hal almıştır. Bu anlamda ortaya çıkan Alo 170 yardım hattı İş-Kur, SGK, SSK, Bağ-Kur, emeklilik işlemleri, genel sağlık sigortası, e-devlet gibi sayısız konuda destek ve online yardım sunmaktadır. Yukarıdaki alanları doldurarak görüşmeyi başlat sekmesine tıklamanız yeterlidir.  Şayet sizde SGK sorum var diyorsanız yukarıda soru cevap şeklinde çalışan bu uygulamayı hemen deneyin. Bu yazımızda alo 170 den neler öğrenilir, hangi konulara bakıyor konularında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ALO 170 HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, alo 170 konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan alo 170 duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.