Seza İnşaat, 2002 yılında kurulmuş olan ve ulaşım, altyapı, üstyapı alanlarında uzman bir şekilde hizmet veren bir inşaat firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana; karayolu, demiryolu, otoyol, köprü ve tünel inşaatı gibi sayısız projeyi teslim almış ve başarı ile teslim etmiştir. Ülkemizin her noktasında faaliyetlerine devam eden şirketin merkezi Ankara ilimizde yer almaktadır. Ayrıca Libya ve Irak ülkelerinde de yönetim ofislerine sahiptir. Seza İnşaat çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Seza İnşaat tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Seza İnşaat İş İlanları 2023

Seza İnşaat; ülkemizde Bingöl, Konya, Adapazarı gibi sayısız il ve ilçemizde birçok projeyi başarı ile tamamlamayı başarmıştır. Bunun dışında da yurt dışı faaliyetlerini sürdürmekte ve Gürcistan, Libya, Irak gibi ülkelerde birçok proje üstlenmiştir. Seza İnşaat büyümesine ara vermeksizin devam ederken bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Seza İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; inşat mühendisi, mimar, şoför, iç mimar, bellboy, iş makineleri operatörü, vasıfsız işçi, teknik ressam, şantiye şefi, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Seza İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Seza İnşaat yeni işe alımlarda öncelikle kendi insan kaynakları departmanına daha önce iş başvurusunda bulunmuş adaylar arasından seçim yapmaktadır. Şayet bu adaylar arasında işe uygun bir aday bulunmuyorsa çeşitli kariyer portalları üzerinden de desteklemektedir. Sizler de kurum bünyesine özgeçmişinizi bırakarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girmeniz ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Bu yazımızda Seza İnşaat iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Seza İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SEZA İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, seza inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan seza inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.