Konya ilimizde bulunan Seydişehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Seydişehir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında havuz suyu operatörü alımı gerçekleştirilecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 20 Aralık 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylar haberimiz devamında yer almaktadır.

Seydişehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır.Talebe başvuru yapacak adaylarda; MEB onaylı Havuz Suyu Operatör ve İlk Yardım Belgeleri, Türkiye Sualtı Fedarasyonundan alınan Cankurtaran Belgesine ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adayların 28.12.2017 mesai bitimine kadar istenilen başvuru belgelerini Seydişehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar noter ekilişi ve yazılı/sözlü sınavlara alınmayacaklardır.

Evrak teslim eden aday sayısı talebin katından fazla olması durumunda noter huzurunda 05.01.2018 tarihinde 09:00’da Seydişehir Belediyesi meclis salonunda kura çekimi yapılarak asil ve yedek liste belirlenecektir. Noterle belirlenen adayların adresine tebligat gönderilecek olup Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında yönetmeliğin 9. maddesine göre yazılı sınav 18.01.2018 tarihinde saat 15:00 Seydişehir Belediyesi Meclis Salonunda yapılacak, sınavda başarılı olan adaylar 19.01.2018 tarihinde saat 10:00’da sözlü sınava gireceklerdir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Havuz Suyu Operatörü
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Sağlık-Tıpİlk Yardım
MEB Onaylı SertifikaHavuz Suyu Operatörü
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıCankurtaran Belgesi

Çalışma Adresi : HACI SEYİD ALİ MAHALLESİ MEVLANA CADDESİ NO:3 42002 SEYDİŞEHİR

Bu yazımızda Seydişehir Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.