Setur, turizm alanında hizmet vermekte olan Koç Holding bünyesindeki şirketlerden bir tanesidir. Setur Turizm; tur operatörlüğü, uçak bileti satışı, araç kiralama, kongre ve seminer organizasyonları, duty free operasyonları, yurt dışı eğitim alanları gibi konularda hizmet sunmaktadır. Setur vermiş olduğu hizmetlerle adeta bir turizm rehberidir. Turizmin her alanında müşterilerine eksiksiz hizmet sunmaktadır. Yapılan araştırmalarda ülkemizde çok kez en beğenilen turizm şirketi olma başarısını elde etmiştir. Bu başarısını sürdürmek isteyen firma çalışmalarına devam ederken, bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Setur Turizm tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Setur Turizm İş İlanları 2023

Turizm alanında her türlü faaliyeti bünyesinde bulunduran Setur, turizm alanında ülkemizdeki öncü firmalardan bir tanesidir. Şirket ülkemizin çeşitli noktalarında bulunan 200’den fazla yetkili acentesi, 1500’den fazla deneyimli çalışanı ile ülke turizmine katkı sağlamaya devam etmektedir. Ülkemizde turizm oldukça gelişmiş bir sektördür ve bu sektörün öncülerinden bir tanesi de tartışmasız Setur firmasıdır. Setur bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Setur tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; müşteri danışmanı, muhasebe uzmanı, bilet satış temsilcisi, tur operatörü, stajyer, ön büro temsilcisi, depo görevlisi, engelli personel, bulaşıkçı, pazarlama uzmanı, teknisyen, rezervasyon sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Setur Turizm İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Setur Turizm bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfasına girmenizin ardından şirketler kısmından Setur’u seçmelisiniz. Akabinde Setur bünyesinde verilmiş olan açık iş pozisyonları ile bunlara ait iş başvuru şartlarını görebilirsiniz. Setur; Finike, Ankara, Edirne, Sabiha Gökçen, Ümraniye, İstanbul gibi çok sayıda noktada alımlar gerçekleştirmektedir. Bu yazımızda Setur iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Setur İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SETUR TURİZM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, setur turizm konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan setur turizm duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.