Setair Hava Taşımacılığı ve Hizmetleri A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile Set Air, ticari hava taksi faaliyetleri sunmakta olan bir şirkettir. 1990 yılında Koç Holding’in havacılık birimi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren firma günümüzde 14 yolcu kapasiteli 1 adet Falcon 7X tipi jet, 14 yolcu kapasiteli 1 adet Falcon 8X tipi jet, 9 yolcu kapasiteli 2 adet Agusta Westland 139 tipi helikopter ve 8 yolcu kapasiteli Cessna Grand Caravan tipi deniz uçağına sahiptir. Filosunu arttırmayı sürdüren firma bünyesine de deneyimli, deneyimsiz yeni çalışanlar katma gayreti içerisindedir. SET AIR bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Set Air tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Set Air İş İlanları 2023

Set Air bünyesinde yer alan uçaklar İstanbul Yeni Havalimanı içerisindeki hangarlarında tutulmaktadır. Helikopterleri ise Tuzla’da yer alan Arçelik Tuzla Heliport’da bulunmaktadır. Set Air faaliyetlerini arttırmak amacıyla çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Set Air bünyesinde bu kapsamda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Set Air tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; teknisyen, kaptan pilot, yardımcı pilot, hostes, teknik müdür, kabin amiri, harekat memuru, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Set Air İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Set Air bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile yapabilirler. Sayfaya girdikten sonra şirketler kısmından Setair’i seçmeli ve akabinde açık iş pozisyonlarına göz gezdirmelisiniz. Şayet açık iş pozisyonu bulunmuyorsa daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenecektir.

Setair çalışanları her sene 2 kez özel eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Personellerini özenle seçen firma, aynı zamanda personellerinin gelişimi için de tüm gayreti göstermektedir. Bu yazımızda Setair iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Setair iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER SETAİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, setair konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan setair duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.