Serinhisar, Denizli ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Serinhisar 1988 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. İlçenin nüfusu günümüzde 15 bini aşmış durumdadır. Serinhisar Belediyesi ilçede ikamet eden vatandaşların belediyesel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Çeşitli dönemlerde belediye ihtiyaçları sebebi ile de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Serinhisar Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Serinhisar Belediyesi İş İlanları 2023

İlçede çok sayıda iş kolu bulunmaktadır. Ancak en önemlileri leblebicilik ve besiciliktir. Bunun dışında ilçede tarım ve ticarette bir hayli gelişmiş durumdadır. Serinhisar Belediyesi ilçenin ekonomisini geliştirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve bu kapsamda da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Serinhisar Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Serinhisar İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Serinhisar Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta memuru, itfaiye eri, büro görevlisi, çöpçü, temizlik işçisi, beden işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, mimar, mühendis, özel güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Serinhisar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Serinhisar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Serinhisar Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SERİNHİSAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, serinhisar konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan serinhisar duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.