Serik, Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Antalya ilimize bağlı olan bir ilçedir. Antalya ilinin orta kesiminde bulunan ilçe, önemli bir turizm merkezidir. Antalya ilinin orta kesiminde bulunan ilçe, Antalya ilinin önemli bir turizm merkezidir. İlçenin yaz mevsimlerinde turizm ile artan nüfusu, kış mevsimlerinde öğrencilerin ilçeden ayrılmasıyla oldukça düşer. Serik Belediyesi de ilçenin gelişimi ve şehre gelen turist sayısını arttırmak için düzenli olarak çalışmalarına devam etmektedir. Serik Belediyesi bu çalışmalar kapsamında ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Serik Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Serik Belediyesi İş İlanları 2023

Serik ilçesinde öncelikli gelir kaynağı turizmdir. Bunun dışında da tarım bir hayli gelişmiştir. Serik Belediyesi ilçe ekonomisini yukarılara çekmek adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Serik Belediyesi faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına da ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Serik Belediyesi tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Serik İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Serik Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Serik Belediyesi tarafından yayınlanmış ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik işçisi, beden işçisi, marangoz, şoför, büro memuru, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Serik Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Serik Belediyesi tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları, www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Serik Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SERİK BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, serik belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan serik belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.