Afyonkarahisar ilimizde yer almakta olan Serban Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Serban Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 6 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 19 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Serban Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir Bu talep daimi olup ülke genelinde karşılanacaktır.

Adaylardan istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde elle taşıma sertifikası (M.E.B. onaylı)
  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde karayolu yapımı, onarım işleri belgesi (M.E.B. onaylı)
  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde her türlü çöp toplama atık madde toplanması sertifikası (M.E.B. onaylı)
  • İş sağlığı güvenliği katılım sertifikası (M.E.B. onaylı)
  • Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olmak ve istenilen meslekte en az 3 yıl alışmış olmak (SGK kayıtları esas alınacak).

Gerekli belgeleri 24.01.2018 mesai bitimine kadar Serban Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, Belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Kura çekimi tarihi: 29.01.2018 Pazartesi günü Saat: 10.00 da Serban Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Temizlik)3

Çalışma Adresi : SERBAN KASABASI  SİNANPAŞA AFYONKARAHİSAR / TÜRKİYE

Bu yazımızda Serban Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.