Şenkaya, Erzurum ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Erzurum il merkezinin 185 km kuzeydoğusunda, Karadeniz Bölgesi ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin kesiştiği noktada yer almaktadır. Şenkaya 1946 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. Bundan önce adı Örtülü’dür. İlçenin nüfusu 2023 yılı itibariyle 20 bin civarındadır. Şenkaya Belediyesi faaliyetlerini sürdürmek adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken aynı zamanda çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Şenkaya Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Şenkaya Belediyesi İş İlanları 2023

Şenkaya Türkiye’de okuma yazma oranı %100 olan 3 ilçeden biridir. Erzurum ilinin en soğuk ilçelerindendir. Şenkaya Belediyesi ilçenin gelişimini sürdürmesi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Şenkaya İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Şenkaya Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro işçisi, şoför, kepçe operatörü, beden işçisi, temizlik görevlisi, engelli personel, zabıta memuru, itfaiye eri, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi gibi kadro ve pozisyonlar bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Şenkaya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Şenkaya Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Şenkaya Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ŞENKAYA BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, şenkaya belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan şenkaya belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.