Sembol İnşaat, 2000 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük inşaat firmalarından bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana sayısız büyük projeyi başarı ile tamamlamıştır. Günümüz itibariyle 1.5 milyon metrekareyi aşan otel, tatil köyü, alışveriş ve eğlence merkezi, spor salonu, şehir simgeleri, iş kuleleri, kongre ve konferans merkezleri yapmıştır. Sembol İnşaat, projenin mimarlık ve mühendislik çizimlerinden, yapının tamamlanmasına kadar olan süreçte tüm ihtiyaçları giderebilecek seviyede bir firmadır. Özellikle yurt dışı almış olduğu işlerle adından sık sık söz ettirmektedir. ENR tarafından açıklanan dünyanın en güçlü uluslararası müteahhitlik şirketleri arasında ilk 150 arasında gösterilmektedir. Sembol İnşaat büyümesine ara vermeksizin devam ederken, bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sembol İnşaat tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Sembol İnşaat İş İlanları 2023

Sembol inşaat, Türkiye, Kazakistan, Rusya, Ukrayna, Hırvatistan, BAE ve Libya gibi ülkelerde sayısız projeyi başarı ile tamamlamıştır. Kazakistan’daki Han Çadırı Alışveriş ve Eğlence Merkezi ile Barış Sarayı dünyanın simgeleşen sekiz yapısının arasına girmiştir. Bu başarılarını sürdürmek isteyen Sembol İnşaat yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Şirket bünyesinde bulunan 6 bini aşkın çalışana ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Sembol İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen yurt dışı veya yurt içi iş ilanları içinde; vardiya amiri, inşaat mühendisi, mimar, elektrik elektronik mühendisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş makineleri operatörü, aşçı, vasıfsız işçi, şoför, ince işler şefi, özel güvenlik görevlisi, inşaat teknikeri, ağır vasıta şoförü, teknik ressam gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Sembol İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sembol İnşaat aynı zamanda Rixos Otellerini de yapan firmadır. Hali hazırda iki firmanın da sahibi aynı kişidir. Ülkemizin en büyük inşaat firmalarının bir tanesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra özgeçmiş bırakma sayfasına giriş yapabilirsiniz. Buradan yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Sembol İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sembol İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SEMBOL İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sembol inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sembol inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.