Selnikel A.Ş., enerji, ısı ve hava teknikleri alanlarında faaliyet gösteren üretici firmadır. 1955 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Selnikel, yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulmuş ülkemizin sanayi sektöründe faaliyet gösteren önemli aktörlerinden birisidir. Selnikel öncelikli olarak endüstriyel kazan, endüstriyel fan ve brülör imalatlarını gerçekleştirmektedir. Fabrikası Ankara ASO 2. OSB’de yer almaktadır. Selnikel bünyesinde çalışan çok sayıda kişiye ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Selnikel tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Selnikel İş İlanları 2023

Selnikel kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve alanında sadece ülkemizde değil Dünyada en büyük şirketlerden bir tanesi haline gelmiştir. Tosyalı Holding, Siemens gibi büyük şirketleri referans olarak eklemeyi başarmışlardır. Bu büyümeye ara vermeksizin devam etmek isteyen firma bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Selnikel tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış mühendisi, arge mühendisi, üretim planlama mühendisi, montaj işçisi, imalat işçisi, kalite kontrol uzmanı, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Selnikel İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılıyor?

Selnikel bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile gerçekleştirebilirler. Öz geçmişiniz daha sonra kurumun havuzuna iletilecek ve başvuru yaptığınız pozisyona uygun personel açığı oluşması durumunda da insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınacaktır. Bu yazımızda Selnikel iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Selnikel İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SELNİKEL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, selnikel konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan selnikel duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.