Şekerbank T.A.Ş., 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla şeker pancarı üreticisinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Eskişehir’de kurulmuş; 1956 yılında Ankara’ya taşındığında Şekerbank adını almıştır. 1993 yılından itibaren özel banka statüsüyle hizmetlerine devam eden bankanın hisseleri, 1997 yılında halka arz edilmiştir. Şekerbank, 2004 yılında Genel Müdürlüğünü İstanbul’a taşımıştır. Kurulduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak devam ettirmiş ve zamanla ülkemizin en büyük özel finans kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Şekerbank büyüme hedefleri doğrultusunda her sene yeni şubeler açmakta ve bu şubeler ile mevcut olan şubelerinde doğan eleman ihtiyacını karşılamak için çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı yapmaktadır. 2023 yılında da bu personel alımlarına devam edecek olan Şekerbank, güvenlik görevlisi, banko asistanı, servis görevlisi gibi bir çok kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirecektir. 2023 Şekerbank iş ilanları, Şekerbank personel alımı hakkında detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Personel Alımı 2023

2023 yılı itibariyle Şekerbank personel sayısı 5 bine yaklaşmıştır. Bu çalışanların %53’ü kadın ve %47’si ise erkektir. Şekerbank müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak için 2023 yılında da bu personel sayısını arttıracağını açıkladı. Şekerbank, ilk okul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda eleman alımı yapacağını belirtti. Vatandaşların finans kurum ve kuruluşlarını tercih etmelerindeki en büyük sebepler iyi çalışma olanakları ve düzgün maaş imkanları yer alıyor. Şekerbank, çalışanlarına bu tercih sebeplerinin yanında çalışanlarının haklarını korumayı da vaat ediyor. Peki Şekerbank iş başvurusu nasıl yapılır? Şekerbank açık iş pozisyonları neler?Şekerbank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank, personel alımı ilanlarını kendi web adresi üzerinde vatandaşlarla buluşturmaktadır. Şekerbank iş ilanları için başvuruda bulunan adayları yeni mezun, deneyimli ve öğrenci olarak üç farklı pozisyonda kategorize etmiş. Gişe yetkilisi alımı, müşteri temsilcisi alımı, mikro finansman görevlisi alımı, müfettiş yardımcısı alımı, management trainee alımı gibi pozisyonlara yeni mezun olan adaylar başvuru yapabilecekken, operasyon destek görevlisi gibi ilanlara deneyimli olanlar başvuruda bulunabilmektedir. Şekerbank aynı zamanda gençleri iş hayatına sokmak ve aktif olarak Şekerbank projelerine destek sunmaları amacıyla çok sayıda öğrenci alımı da yapmaktadır. Peki Şekerbank iş başvurusu nasıl yapılır? Şekerbank iş başvurusu yapmak için aşağıda bulunan iş başvurusu formu bağlantısına tıklamanız ve karşınıza çıkan ekrandan öğrenim durumu ve deneyiminize göre yeni mezun, deneyimli ve öğrenci seçeneklerinden birisini seçerek açık iş ilanlarına ve güncel iş başvurusu formuna ulaşabilirsiniz.

2023 Şekerbank İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN

Şekerbank hali hazırda Operasyon destek görevlisi, nakit yönetimi yönetmeni, güvenlik görevlisi, banko asistanı, servis görevlisi, gişe yetkilisi, bireysel krediler kredi tahsis yetkili yardımcısı, borsa yatırım ilişkileri uzmanı, Ankara işletme Bankacılığı müşteri temsilcisi, yabancı para operasyonları yetkili yardımcısı, bireysel pazarlama ve iş geliştirme uzmanı, ticari bankacılık portföy yöneticisi, bireysel krediler ürün yönetmeni, mekanik bakım sorumlusu, bireysel kredi teminat kullandırım yetkilisi, ris yönetimi yönetmen yardımcısı, borsa yatırım uzmanı, satışta yetiştirilmek üzere gişe yetkili yardımcısı gibi sayısız kadro ve pozisyonda Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Rize, Trabzon, Adana, Samsun, Manisa gibi sayısız ilde eleman alımı ilanları mevcut olup bu ilanlara başvuruları kabul etmektedir.

Şekerbank iş başvurusu, Şekerbank insan kaynakları (İK) tarafından detaylı olarak incelendikten sonra başvurusu olumlu bulunan adaylar görüşme ( mülakat ) aşaması için çağırılırlar. Bu aşamayı da başarıyla geçen adaylar birer Şekerbank çalışanı olmaya hak kazanmaktadırlar.

Şekerbank güncel iş ilanları, personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı konularında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilir ve Şekerbank iş ilanlarını aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizleri takip ederek ilk önce sizler haberdar olabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.