SEK, ülkemizde süt ve süt ürünlerinin üretiminin gelişmesi ile tüketiciye en sağlıklı, en kaliteli ve doğal ürünleri sunabilmek amacıyla 1963 yılında kurulmuştur.  İlk kurulduğunda bir kamu şirketi olan SEK, 1997 yılında Koç Holding bünyesine TAT Gıda şirketleri arasına katılmıştır. Ülkemizde alanında ilkleri gerçekleştirmeyi başaran firma, ilk pastörize sütü, ilk homojenize edilmiş yoğurdu üretmiştir. Tüm bunların yanında dil peyniri ilk kez Sek Süt sayesinde tüketiciler ile buluşmuş ve kaşar peyniri ilk kez Sek markası tarafından vakumlu ambalajda satışa sunulmuştur. Ülkemizde Sek markalı ürünlere her markette ulaşabilmek mümkündür. Tüketicilerin ilk tercihlerinden birisi olmayı başarmış olan SEK bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Firma bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. SEK Süt tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Sek Süt İş İlanları 2023

Süt Endüstrisi Kurumu ya da bilinen kısa adı ile SEK tarafından üretilen ürünler ülkemizin her noktasında satılmaktadır. Doğrudan üreticilerden alınan süt ve diğer ürünler Sek Süt üretim tesislerinde el değmeden işlenmekte ve tüketiciler ile buluşturulmaktadır. Satış rakamlarını her sene arttırmayı başaran firma, bu büyümenin sürmesi adına yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sek Süt dağıtım noktalarına ve aşağıda yer alan üretim tesislerine alımlar yapmaktadır.  • Bursa Mustafakemalpaşa Fabrikası
  • Aydın Söke Fabrikası
  • İstanbul Çekmeköy Genel Müdürlük

Sek Gıda tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; dağıtım elemanı, şoför, saha satış temsilcisi, plasiyer, gıda teknikeri, gıda mühendisi, teknisyen, üretim işçisi, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bunlara nasıl iş başvurusu yapılıyor?

Sek Gıda İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sek Süt bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular TAT markası altında gerçekleştirilmektedir. Sayfaya girdikten sonra Kariyer Fırsatları bölümüne giriş yaparak açık iş pozisyonlarını ve bunlara ait başvuru şartlarını görebilirsiniz. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanına iletilecek ve detaylı olarak değerlendirilecektir. Bu yazımızda Sek Gıda iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sek Süt iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER SEK GIDA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sek gıda konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sek gıda duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.