Seferihisar, İzmir ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Seferihisar, Cumhuriyet öncesinde 1884 yılında ilçe olmuştur. Günümüzde İzmir’in 30 ilçesinden birisidir. Seferihisar’ın Beyler, Çamtepe, Düzce, Gödence, Gölcük, İhsaniye, Kavakdere, Orhanlı ve Turgut olmak üzere toplam 9 köyü ve Doğanbey ile Ürkmez beldeleri bulunmaktadır. Çamtepe Güzelbahçe ilçesinden 2001 yılında Seferihisar’a bağlanmıştır. Seferihisar Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Seferihisar Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Seferihisar Belediyesi İş İlanları 2023

Seferihisar ilçesinin nüfusu 40 bini aşmış durumdadır. Ancak yaz aylarında nüfusu çok sayıda ilimizi geride bırakmaktadır. Seferihisar Belediyesi ilçenin tarihi dokusunu korumak ve aynı zamanda geliştirmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Seferihisar Belediyesi çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Seferihisar İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Seferihisar Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta memuru, itfaiye eri, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför, özel güvenlik görevlisi, mimar, mühendis, beden işçisi, temizlik işçisi, büro personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Seferihisar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Seferihisar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Belediye ayrıca işverenler ve iş arayanları buluşturmak için bir platform oluşturmuştur. Bu platform sayesinde öz geçmişinizi bırakarak Seferihisar ilçesinde personel arayan kişilere de ulaşmanız mümkündür. Bu yazımızda Seferihisar Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Seferihisar Belediyesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SEFERİHİSAR BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, seferihisar belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan seferihisar belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.