Sedes Holding, 2002 yılında Demir Sabancı tarafından kurulan bir holding kuruluşudur. Demir Sabancı, Sabancı Holding’de bulunan hisselerinin bir kısmını satmış ve Sedes Holding’i kurmuştur. Gayrimenkul, kişisel bakım gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketlere sahip olan Sedes Holding, kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Holding bünyesinde bulunan şirketler her ene milyonlarca TL gelir elde etmektedir. Sedes Holding bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sedes Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Sedes Holding İş İlanları 2023

Sedes Holding bünyesinde binlerce çalışan istihdam edilmektedir ve bu çalışanlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Aşağıda holding bünyesinde bulunan şirketleri görebilirsiniz.Sedes Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satın danışmanı, kasiyer, özel güvenlik görevlisi, iş makineleri operatörü, depo elemanı, bölge müdürü, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sedes Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sedes Holding bünyesinde yer alan şirketlerin ayrı ayrı iş başvuru sayfaları bulunmaktadır. Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için ise kurumun linkedin hesabına ( https://www.linkedin.com/company/sedes-holding/ )göz gezdirebilir ve açık iş pozisyonlarına bakabilirsiniz. Harici olarak Sedes Holding bünyesinde yayınlanmış olan bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda Sedes Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SEDES HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sedes holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sedes holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.