Securitas AB, İsveç merkezli güvenlik hizmetleri, izleme ve danışmanlık şirketidir. 1934 yılında faaliyetlerine başlamış olan şirket, günümüzde dünyanın en büyük güvenlik şirketlerinden bir tanesidir. Dünya çapında 53 ülkede 300 bini aşkın çalışanı ile faaliyetlerini sürdüren şirket, Türkiye’de de Securitas Türkiye olarak hizmet vermektedir. Securitas Türkiye, telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar oldukça geniş bir sektör ağında 800’ü aşkın kurum ve kuruluşa güvenlik hizmeti vermektedir. Securitas ülkemizde 11 bölge müdürlüğü, 70 şube müdürlüğü ile aralıksız hizmet sunmaktadır. Ülkemizde büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firma bu kapsamda bünyesine de yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor. Securitas tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Securitas Güvenlik İş İlanları 2023

Ülkemizde kurulduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Securitas, günümüzde Pazar payının yüzde 20’sini tek başına kontrol etmektedir. Teknolojiyi ve deneyimi verdiği hizmetlere entegre etmeyi başarmış olan Securitas, DAK Güvenlik, Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri ve Kare Güvenlik şirketlerini satın alarak büyümesine hız kesmeden devam etmiştir. Ülkemizde 20 bini aşkın kişiye istihdam sağlayan şirket, bu çalışanlarına ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Securitas Türkiye tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; şube şefi, planlama ve raporlama uzmanı, iş güvenliği uzmanı, şube müdürü, proje müdürü, silahlı silahsız özel güvenlik görevlisi, yakın koruma, güvenlik yöneticisi, ÖGG, insan kaynakları uzmanı, elektrik elektronik mühendisi, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Securitas Güvenlik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Securitas bünyesinde çalışmak için iş başvurusu yapmak oldukça basittir. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına giriş yapmanız ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız ve başvurunuzu kurumun insan kaynakları departmanına iletmeniz gerekmektedir. Başvurunuz detaylı olarak incelenmesinin ardından başvurusu olumlu bulunan adaylara dönüş sağlanacaktır. Bu yazımızda Securitas iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Securitas İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SECURİTAS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, securitas konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan securitas duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.