Seç Market, uygun fiyatlı ürünleri müşterilerle buluşturmak amacıyla kurulmuş olan bir market zinciridir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde 60’ı aşkın ilimizde 550’den fazla marketi ile hizmet verir hale gelmiştir. Seç Market, Bizim Toptan marketleri ile iş birliği yapmaktadır. Seç Market mağazalarının tedariği Bizim Toptan tarafından yapılmaktadır. Girişimcilere bayilik vererek mağazalarını hızlı bir şekilde arttırmayı sürdüren Seç Market, bünyesine yeni çalışan alımları gerçekleştirmektedir. Seç Market çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Seç Market tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Seç Market İş İlanları 2023

Seç Market’in tüm şubeleri ayrı ayrı girişimciler tarafından işletilmektedir. 5000’den fazla zengin ürün çeşitliliği, ödeme kolaylıkları, avantajlı fiyatları ile müşteri sayısını hızla arttırmayı başarmıştır. Franchising modeli ile büyümesine ara vermeksizin devam eden Seç Market, şubelerine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Seç Market tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; mağaza elemanı, market elemanı, mağaza müdürü, kasiyer, reyon görevlisi, şoför, bölge sorumlusu, depo elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

Seç Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Seç Market bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını Seç Market şubelerine bizzat yapmalıdırlar. Her şube yazımızda da belirttiğimiz üzere farklı kişiler tarafından işletilmektedir. Bu sebepten mağazaya yeni çalışan alımlarının gerçekleştirilmesi için online bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Başvurularınızı şubelere bireysel olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Seç Market iş ilanları, insan kaynakları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SEÇ MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, seç market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan seç market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.