Savunma Sanayii Müşteşarlığı veya kısa adı ile SSM, Türkiye devletinin ulusal savunma endüstrisini güçlendirme, aynı zamanda da askeri sistem ve teknolojilerin tedarik süreçlerini yönetme amacıyla kurulan sivil bir devlet yapılanmasıdır. Başbakanlık, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri ile yerli ve yabancı savunma sanayii şirketleri ile yakın ilişkiler içerisindedir. Savunma Sanayii Müşteşarlığı çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Savunma Sanayii Müşteşarlığı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Savunma Sanayii Müşteşarlığı İş İlanları 2023

SSM’nin yürütmekte olduğu başlıca tedarik politikası, Türkiye’nin milli savunmaya ayırdığı bütçenin yurt içinde kalan bölümünün 2009’da yüzde 50’nin üzerine çıkarılması, bunu takiben savunma ihtiyaçlarının karşılanmasında yerli firmaların çözümlerinin daha fazla tercih edilmesi ve bu firmaların teknoloji üretimine teşvik edilmesiyle birlikte çağdaş, yetkin ve bağımsız bir ulusal savunma sanayii oluşturulmasıdır. Yerli tasarım ve üretime dayalı proje ve ürünlerin desteklenmesinin yanı sıra SSM, mecburi yurt dışı tedariklerde edinilen ürün veya servisle birlikte azami seviyede teknoloji transferi kazanımına önem vermektedir. Savunma Sanayii Müşteşarlığı çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından en son yayınlanan iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.  • Savunma Sanayii Müşteşarlığı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Savunma Sanayii Müşteşarlığı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Savunma Sanayii Müşteşarlığı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Savunma Sanayii Müşteşarlığı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Savunma Sanayii Müşteşarlığı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; uzman yardımcısı,proje mühendisi, avukat, kimyager, proje asistanı, yönetici asistanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Savunma Sanayii Müşteşarlığı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Savunma Sanayii Müşteşarlığı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurum bünyesinde bulunan insan kaynakları ve personel daire başkanlığı gibi çeşitli departmanlara, ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Savunma Sanayii Müşteşarlığı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Savunma Sanayii Müsteşarlığı İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.