Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adıyla SASKİ, Samsun ilimizde ikamet eden vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan bir kuruluştur. Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren müstakil bütçeli, kamu tüzel kişiliğine haiz bir kuruluştur. SASKİ faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. SASKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

SASKİ İş İlanları 2023

SASKİ; içme, kullanma endüstri suyu ihtiyaçlarının her türlü yer altı ve yerüstü kaynaklarından sağlanması ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için; kaynaklardan abonelere ulaşıncaya kadar her türlü tesisin etüt ve projesini yaptırmak veya yaptırmak, bu projelere tesisleri kurmak ve kurdurmak, kurulu olanları devralıp işletmek ve bunların bakım ve onarımını yapmak, yaptırmak ve gerekli yenilemelere girişmekle görevlidir. SASKİ bu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. SASKİ tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Samsun İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • SASKİ Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • SASKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

SASKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, sayaç okuma elemanı, veznedar, iş makineleri operatörü, mühendis, tekniker, teknisyen, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

SASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan iş ilanları İŞKUR üzerinde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Bu yazımızda SASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SASKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, saski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan saski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.